Tritech Networks

Tritech Networks

Firma Tritech Networks powstała jako wydzielony podmiot gospodarczy, bazujący na katowickim oddziale Tritech System Technology, firmy posiadającej ponad 12 lat doświadczenia na rynku IT.


Spółka od początku swojej działalności zajmuje się głównie sprzedażą urządzeń sieciowych, okablowania strukturalnego, sprzętu multimedialnego oraz rozwiązań Ujednoliconej komunikacji. Realizujemy coraz większe i coraz bardziej wymagające projekty, przekształcając się w integratora, dostarczającego rozwiązania sieciowe skierowane do biznesu. Tritech Networks składa się z czterech gałęzi, które razem pozwalają zbudować niezawodny system IT u naszych klientów.

Staramy się, aby prace nad projektem rozpoczynać na wczesnym jego etapie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze wspieramy naszych klientów już na etapie projektowania, pomagajac dobrać rozwiązanie które spełnia wymagania, a jednocześnie mieści się w budżecie Inwestora. Pierwszą gałęzią Tritech Networks jest tworzenie projektów sieci strukturalnych, obejmujących zarówno część pasywną, jak i aktywną.

Dostawa produktów multimedialno - sieciowych to druga gałęź Tritech Networks.
Wszystkie dostarczane przez nas produkty pochodzą z legalnego kanału dystrybucji na rynek Polski i objęte są gwarancją producentów. Posiadajac najwyższe certyfikacje, dostarczamy rozwiązania w najniższej cenie, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom obsługi.

Doświadczony Dział Techniczny to chluba naszej spółki. Pozwala to Nam na zapewnienie kompleksowej usługi instalacji oraz uruchomienia dostarczonych urządzeń, zapewniając jednocześnie wieloletni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przeprowadzamy również audyty funkcjonowania systemów informatycznych, których produktem zawsze jest raport. Dział techniczny buduje trzecią gałęź Tritech Networks - Instalacja oraz Serwisowanie urządzeń sieciowych.

Szkolenia oraz Warsztaty to nieodłączny element funkcjonowania naszej firmy, który buduje czwarty, ostatnią gałęź Tritech Networks. Razem z producentami regularnie prowadzimy szkolenia oraz warsztaty praktyczne, które pozwalają naszym klientom poznać nowe produktu na rynku IT. Takie spotkania to idealne miejsce na wymianę doświadczeń.

Wdrożamy najnowsze rozwiązania IT w wielu renomowanych przedsiębiorstwach i kluczowych urzędach publicznych, w znacznym stopniu przyczyniając się do unowocześnienia oblicza polskiego biznesu i administracji publicznej. Niezawodność tych technologii znacząco podnosi sprawność i konkurencyjność naszych klientów i partnerów biznesowych.